בבית הספר “נחמיה תמרי” באור עקיבא, נערך בסוף השבוע טורניר כדורגל לציון 5 חודשים למלחמת “חרבות ברזל” שבמהלכו נשאו תפילה לשחרור כל החטופים השבויים בעזה.
את הטורניר ארגנו המורים לחינוך גופני, בלה אוזנה וחובב פלג.
![](https://www.oraqiva.muni.il/wp-content/uploads/2024/03/טורניר-2-1024x576.jpg)
בטורניר לקחו חלק תלמידי השכבות הבוגרות ואת המשחקים שפט ישראל צרפתי. בטקס הסיום המרגש, עם הפרחת בלונים צהובים וקריאה משותפת “עם ישראל חי!”.
לקחו חלק: מנהל מדור יסודי ניסים משעלי ושחקני הפועל חדרה, שהעניקו לילדים כרטיסים למשחק הליגה בשבת הקרובה. עוד כיבד אותנו בנוכחותו שוער ליגת העל, ממכבי נתניה- תומר צרפתי. בתום הטורניר התקיים הפנינג מכירות לטובת אירועי סוף השנה של תלמידי שכבת ו’.